Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Hotel przyjazny zwierzętom

Nasz hotel przygotował wyjątkową ofertę dla miłośników zwierząt. Jeżeli szukasz noclegu w Trójmieście, w którym pobyt ze zwierzakiem jest akceptowany, to właśnie dotarłeś do celu! Czekamy na Ciebie i Twojego czworonoga. Zarezerwuj pobyt w hotelu w Gdyni lub apartamentach w Sopocie i już dziś ciesz się wymarzonymi wakacjami ze swoim pupilem.

Zwierzęta odgrywają ważną rolę w naszym życiu. To one, jak na prawdziwych przyjaciół przystało, dodają nam sił w trudnych chwilach. To także one motywują nas do życia i każą wstać skoro świt i pędzić na spacer!

Rozumiemy, że Wasze psiaki, koty, czy kanarki są jak najbliżsi członkowie Waszej rodziny, dlatego postanowiliśmy umożliwić naszym Gościom przyjazd do luksusowych apartamentów Sopot i butikowego hotelu Gdynia wraz ze swoim pupilem.

Dzięki temu nie musisz się martwić się i prosić sąsiadów, czy przyjaciół o opiekę nad Twoim zwierzakiem. Wystarczy, że podczas dokonywania rezerwacji poinformujesz obsługę, że w czasie pobytu w jednym z naszych ekskluzywnych hoteli nad morzem będą również zwierzęta. Jest to o tyle istotne, iż tylko niektóre spośród naszych apartamentów przystosowane są do pobytu z pupilem.

Przyjmujemy wszystkie zwierzęta domowe (nie tylko psy i koty), które posiadają aktualną książeczkę zdrowia i nie są agresywne.

Regulamin pobytu z pupilem

Regulamin hotelu nad morzem z psem wskazuje, iż zwierzaki powinny być trzymane w pokoju właściciela, tak aby nie zakłócać pobytu innych Gości hotelowych. Dbając o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie obiektu hotelowego, wyprowadzanie pupila powinno odbywać się na smyczy oraz w kagańcu. Każdy z właścicieli  jest odpowiedzialny za ewentualne zniszczenia, jakie powoduje jego zwierzak.

Nasz hotel to idealne miejsce dla osób, które szukają pobytu nad morzem wraz ze swoim zwierzakiem. Jesteśmy hotelem przyjaznym zwierzętom w Trójmieście. Staramy się jak najlepiej dostosować do potrzeb naszych Gości, dlatego jesteśmy jednym z nielicznych hoteli, który przygotował specjalną ofertę dla miłośników psów, kotów i innych czworonogów.

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów