Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Śniadania w hotelu i apartamentach w Sopocie

Wyżywienie podczas wakacji

Jak wygląda idealny poranek? Gwarancją udanego początku dnia niewątpliwie jest pyszne śniadanie. Luksusowa baza noclegowa w Trójmieściu oferuje Gościom możliwość wykupienia pobytu wraz ze śniadaniami.

Wakacje, ferie, weekendowy wypad, a może intensywne spotkanie szkoleniowe? Bez względu na okazję, wyjazd nad morze to czas, w którym nie może zabraknąć odpoczynku i relaksu.

Każdy poranek powinien zaczynać się od świeżo zaparzonej kawy i pysznego śniadania. Oba nasze ośrodki posiadają pakiet noclegów ze śniadaniem nad morzem. Nasz wykwalifikowany personel przygotował dla naszych Gości wyjątkową ofertę śniadaniową. Posiłki są skomponowane na bazie pełnowartościowych składników spożywczych, tak aby Goście mogli czerpać energię z posiłku na cały dzień!

Dania przygotowane przez naszego szefa kuchni nawiązują do kuchni:

  • wegańskiej,
  • wegetariańskiej,
  • bezglutenowej,
  • fit,
  • dla osób z nietolerancją laktozy.

Jeśli jesteś na diecie- nie musisz się martwić ani zastanawiać co przygotować na śniadanie — zadbamy o to za Ciebie.

Wyżywienie na szkoleniu

Udogodnienia dla grup szkoleniowych

Goszczące w naszych obiektach grupy szkoleniowe mogą czuć się zaproszone do jadalni o każdej porze dnia. Po uzgodnieniu z recepcją Goście hotelowi, którzy przybyli do Sopotu lub Gdyni w ramach spotkania biznesowego mogą skorzystać z pełnej oferty wyżywienia na czas zebrania. Wówczas opcja wyżywienia zawiera śniadanie w formie szwedzkiego stołu, drugie śniadanie podane w trakcie kilkunastominutowej przerwy od zajęć (kawa, herbata oraz ciasto, ptyś, pączek lub drożdżówki z serem i budyniem), obiadu (ustalone danie z karty) oraz ciepłej i aromatycznej kolacji (serwowana z lampką wina).

 

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów