Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Organizacja uroczystości w Sopocie

Gdzie urządzić spotkanie integracyjne nad morzem? 

Odpowiedź na powyższe pytanie można znaleźć w Apartamentowcu w Sopocie przy Molo!

Oprócz zwyczajnych konferencji można urządzić u nas imprezy związane z różnymi świętami kalendarzowymi lub jubileuszami pracy zawodowej. Podczas wynajęcia sali w tym celu ozdobimy ją tak, aby nawiązywała do święta, jakie zamierzacie Państwo obchodzić podczas wynajęcia sali.

Poza tym wynajmujemy naszą salę również na inne uroczystości takie jak:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • rocznica ślubu,
  • komunia,
  • chrzciny,
  • bierzmowanie,
  • kameralne wesele,
  • wieczór kawalerski/panieński
  • zaręczyny

Pełen profesjonalizm

Zawsze staramy się, aby wystrój sali był w pełni dopasowany do rodzaju uroczystości, która ma się w niej odbywać. Wszystko po to, aby zadbać o jak najwyższą jakość naszych usług. Do aranżacji wnętrz zatrudniamy profesjonalne florystki oraz dekoratorki. Współpracujemy również z kapelami muzycznymi, artystami estradowymi oraz DJ-ami i wodzirejami. W bajkowej scenerii, przy suto zastawionym stole i wesołym akompaniamencie muzycznym- sprawimy, że Twoja uroczystość będzie niezapomniana!

Sale konferencyjne szczególnie polecamy wynająć na świąteczne spotkania firmowe takie jak Wigilia, Dzień Kobiet, 10-lecie istnienia firmy, Ostatki, czy nawet Sylwester. Gwarantujemy, że zadbamy o to, aby celebracja danego święta była przeprowadzona zgodnie z wytycznymi organizatora i odpowiadała jego preferencjom i oczekiwaniom. 

 

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów