Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Molo w Sopocie przyciąga turystów z całego świata

Główna atrakcja naszego miasta, jaką jest molo w Sopocie to zwieńczenie głównej ulicy Monte Casino. Odwiedzane jest co roku przez tłumy turystów, którzy pragną zobaczyć piękne wschody i zachody słońca z najdłuższego mola drewnianego w Europie. Zostało wybudowane nad Zatoką Gdańską, o długości 511 metrów i stanowi główny punkt turystyczny na mapie Sopotu. Widoki, jakie możemy zobaczyć z jego krańca wzbudzają zachwyt, a możliwość zobaczenia miasta z innej perspektywy budzi ciekawość każdego gościa. Ciekawostką jest, że stężenie jodu w powietrzu na krańcu mola w Sopocie jest dwa razy wyższe niż nad brzegiem morza. Dlatego poleca się jak najczęstsze przebywanie w tym miejscu dla osób z problemami zdrowotnymi. Bowiem jod wpływa zbawiennie na wiele dysfunkcji zdrowotnych, jakie pojawiają się w naszym organizmie.

Przystań morska zwieńczeniem mola w Sopocie i jej historia

Zwieńczenie mola w Sopocie stanowi przystań morska o tej samej nazwie, czyli "Molo". Jest ogromna, gdyż znajduje się w niej miejsce na zacumowanie aż 100 jachtów. Jego historia sięga XXI w., gdzie w 1827 r. długość pomostu wynosiła jedynie 31,5 m. Jednak władze miasta widząc coraz większe zainteresowanie zwiedzania Sopotu przez ówczesnych podróżników, zdecydowały o rozbudowie platformy i w 1910 r. osiągnęła ona rozmiar 315 m., zmieniając się w molo. Jego długość, która stanowi tą dzisiejszą, uzyskano w 1928 r. W 2005 r. molo w Sopocie ochrzczono im. Jana Pawła II, upamiętniając jego wizytę w naszym mieście z 1987 roku. W czasie wojny stanowiło ono punkt cumowy dla dużych statków pasażerskich  a pierwsza linia żeglugowa, łącząca Sopot z Gdańskiem została stworzona w 1888 roku.

Jeśli szukasz noclegu niedaleko tego słynnego mola, zapraszamy do luksusowych apartamentów, które od wielu lat gości turystów z całego świata. Nasz obiekt znajduje się ok 700 m od mola w Sopocie, dlatego dotrzesz do niego wolnym spacerkiem, tym samym podziwiając piękno naszego miasta.

 

 

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów