Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Konferencje w Gdyni

Nowoczesny hotel nad morzem to nie tylko idealne miejsce na spędzenie wakacji. W naszej ofercie znajduje się również propozycja dla Klientów Biznesowych, którzy szukają odpowiedniego miejsca na przeprowadzenie spotkania biznesowego, castingu lub zebrania zarządu.

Luksusowy hotel butikowy Gdynia kompleksowo zajmuje się organizacją oraz obsługą konferencji w Gdyni. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wszelkiego rodzaju spotkanie biznesowe. Możemy również udostępnić Tobie i Twoim współpracownikom miejsce noclegowe na wyjazd integracyjny.

Hotel butikowy Trójmiasto to doskonałe miejsce na organizacje takich wydarzeń, zwłaszcza dla niewielkich grup zawodowych. Na każdym etapie obsługi dbamy o to, aby oczekiwania naszych Gości zostały spełnione. Tylko u nas możesz zażyczyć sobie dedykowanych prelegentów do prowadzenia spotkania, czy wynajmu rekwizytów potrzebnych do ćwiczeń praktycznych. W naszej długiej historii nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy zawiedli w fazie przygotowań. Realizujemy absolutnie każdą prośbę klienta, bo wierzymy, że jego sukces jest także naszym osiągnięciem.

Co czyni nas lepszymi od konkurencji? Przede wszystkim nowoczesne i przestronne sale konferencyjne. Pomieszczenia w hotelu w centrum Gdyni są nowe, dobrze wyposażone i przestronne. W naszej sali konferencyjnej w Gdyni zmieści się ponad 100 słuchaczy. Dzięki temu na ten moment jest to największa tego typu sala na terenie miasta.

Hotel butikowy

W zależności od wymagań Gości oraz ilości osób uczestniczących oferujemy możliwość różnorodnego ustawienia stołów i krzeseł. Ponadto każda z sal ekskluzywnego hotelu w Gdyni jest klimatyzowana oraz wyposażona w stanowiska komputerowe, projektor multimedialny oraz odpowiednie nagłośnienia.

Dodatkowy atut organizacji konferencji u nas to opcja pełnego wyżywienia. Obsługa każdego zebrania obejmuje także serwowanie ciepłych posiłków oraz przekąsek. Goście hotelu w centrum Gdyni mogą także korzystać ze wszystkich atrakcji oraz udogodnień, jakie oferuje nasz obiekt. Przyjezdnym proponujemy nocne korzystanie z sauny, a w okresie zimowym umożliwiamy im także wzięcie udziału w morsowaniu w morzu lub prawdziwym kaszubskim kuligu. 

Prestiżowy hotel Gdynia to najlepsze miejsce do zorganizowania zarówno imprezy firmowej, jak i kameralnego spotkania. Dlaczego? Zapewniamy:

  • obsługę na najwyższym poziomie,
  • kompleksową organizację,
  • najlepszej jakości wyposażenie.

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów