Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Apartamenty przyjazne zwierzętom w Sopocie

Zabierz swojego pupila na spacer po Trójmieściu

Wakacje a Ty nie wyjeżdżasz? Nie czekaj, spacery z psem do lasu czy parku nie wystarczą, aby się zrelaksować i choć na chwilę uciec  od rzeczywistości! Potrzeba Ci dłuższego urlopu, słońca i widoków, jakie nie sposób znaleźć w Twojej dzielnicy. 

Martwisz się, kto zajmie się Twoim psiakiem podczas Twojej nieobecności? Nie ma sensu dzwonić do znajomych, czy rodziny... Po prostu zabierz swojego pupila ze sobą i razem zameldujcie się w naszych Apartamentach Sopot przy Molo! Od lat w Jaskółce tolerujemy zwierzaki i pozwalamy im na przebywanie w naszych Apartamentach Sopot.

Pies, kot, kanarek- każdy pupil mile widziany!

Warto uwzględnić, że jako jeden z nielicznych ośrodków w Trójmieście przyjmujemy u siebie psy, koty, tchórzofretki, a nawet gadające papugi! Szanujemy naszych Gości i zależy nam na dostarczaniu im najlepszych usług, stąd zatrudniliśmy specjalny serwis sprzątający, który podczas Państwa pobytu będzie odpowiedzialny za utrzymywanie czystości i dezynfekcje powierzchni w Apartamencie.

Nasze Apartamenty przyjazne dla zwierząt są więc w pełni przystosowane do spełniania specjalnych potrzeb rodzin z czworonogami.

pies obok hotelu przyjaznego zwierzętom

Specjalnie dla Twojego psiaka, kota, czy innego gryzonia przygotujemy także specjalne posłanie, komplet miseczek, kuwetę lub ekotorebki na psie odchody z łopatką oraz zapasową smycz i kaganiec. Ponadto, na przywitanie Twój zwierzęcy przyjaciel otrzyma od nas smaczny przysmak, ponieważ chcemy, aby szybko zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu i poczuł, jak u siebie.

Apartamenty Sopot przy Molo przyjazne zwierzętom zapraszają więc wszystkich miłośników czworonogów i ich pupili!

Przed Wami niesamowite spacery nad morzem i aportowanie na piaszczystej plaży od wschodu aż do zachodu Słońca!

 

 

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów