Konferencje Sopot

Nasz hotel w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą oraz organizacją konferencji w Sopocie, a także wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Butikowy Hotel w Gdyni

Szukasz idealnego hotelu na letni wypoczynek?

To łatwe. Może, że Twoje kryteria wyboru idealnego miejsca na pobyt zawierają takie pozycje jak:

  • w samym centrum,
  • 5 minut od morza,
  • pyszne śniadania,
  • cztery gwiazdki

Masz wysokie wymagania. To dobrze o Tobie świadczy, bo właśnie takich Gości poszukujemy!

Staramy się stale nadążać za oczekiwaniami naszych gości, a nawet wychodzić im naprzeciw, w związku z tym przygotowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby zapewnić Ci kompleksową usługę. Pragniemy poinformować, że nasz Hotel spełnia każde z Twoich kryteriów, a nawet więcej! Naszą ofertę poszerzyliśmy bowiem o organizacje imprez okolicznościowych, a także wakacje dla rodzin z dziećmi i zwierzakami.  W związku z tym mamy nadzieję, że Twój pobyt u nas będzie udany.

Ponadto w hotelu mamy wiele atrakcji, które tylko czekają, aby je odkryć. Wspaniała okolica obfitująca w niezwykłe przeżycia, piękna piaszczysta plaża z gorącym piaskiem i błękitne, jak niebo bez obłoków, morze. To jest idealna sceneria na udany wypoczynek w hotelu w centrum Gdyni.

Niezwykła relaksująca atmosfera i niezapomniane widoki są gwarancją na to, że urlop będzie warty zapamiętania. Nasi goście mogą swobodnie wypoczywać na terenie naszego hotelu, jak i spędzać czas aktywnie na pobliskiej plaży.

Dopilnujemy, aby wypoczynek w naszym hotelu był przyjemnym doświadczeniem. 

Nasza oferta została stworzona tak, aby Goście mieli wiele radości z pobytu i mogli czerpać z niego satysfakcje i energię do działania! 

Zapraszamy do kontaktu przez formularz rezerwacyjny na naszej stronie.

 

Konferencje

Zawsze do Twoich potrzeb

Świetna organizacja

Organizujemy każda konferencje w taki sposób, aby były przeprowadzone dynamicznie i sprawnie, bez żadnych poślizgnięć. Mamy też ludzi od posługiwania się sprzętem medialnym.

Dobra jakość sprzętu

Chcemy, aby każda konferencja była udana dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt, aby jakość prezentacji była jak najlepsza. Stale sprawdzamy również nowinki technologiczne, aby być na bieżąco.

1

Zadzwoń do nas a my zreferujemy Ci nasze możliwości konferencyjne

2

Wybierzemy sprzęt, miejsce a także ułożenie sluchaczy, tak aby konferencja była wartościowa dla wszystkich

3

Konferencja może być integrowana z różnymi sprzętami multimedialnymi (od niedawna możemy streemować całe wydarzenie w internecie)

37271

Zadowolonych klientów

660

Przeprowadzonych konferencji

128

Luksusowych apartamentów